top of page

Kosmetyki konopne, z olejem konopnym

Olej z konopi ma szerokie zastosowanie nie tylko wewnętrzne ale również zewnętrzne. Nasiona konopi, z których produkowany jest olej jako jedyne zawierają idealną proporcję nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3-6-9 oraz znakomite działanie na naszą stronę. O oleju konopnym specjaliści kosmetyki mówią, że jest to idealny olej do skóry twarzy, wykazujący przy tym szerokie zastosowanie terapeutyczne przy różnych problemach z ludzką skórą. Nic więc dziwnego, że bazą wielu naturalnych, specjalistycznych kosmetyków jest olej z konopi. Oferowane przez nas kosmetyki możemy podzielić na trzy kategorie: kosmetyki do codziennego użytku, specjalistyczne oraz przeciwbólowe. Kosmetyki konopne doskonale nawilżają, są wręcz zbawieniem dla suchej skóry. Nasze naturalne, specjalistyczne kosmetyki sprawdzą się przy zaawansowanych problemach skórnych takich jak łuszczyca lub atopowe zapalenie skóry, wypadanie włosów, trądzik i inne. Oferujemy również kremy i maści o potwierdzonym działaniu przeciwbólowym, wśród których wyróżnić możemy te z efektem rozgrzewającym, neutralnym lub chłodzącym. Kosmetyki do użytku codziennego to między innymi kremy do twarzy, serum, balsamy do ciała, kremy do rąk i stóp, a wszystko to bez zbędnych sztucznych wypełniaczy.

Do czego służą kosmetyki z olejem konopnym?

Olej z konopi siewnych jest pozyskiwany w naturalny sposób z nasiion, a jego właściwości przekładane są na wiele odmian kosmetków, dzięki którym możemy w pełni wykorzystać jego potencjał. Zawarty w kosmetykach olej wpływa pozytywnie na skórę głowy, rąk, stóp lub całego ciała. Regeneruje i zwalcza świąd przy problemach takich jak; atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, zwalcza również trądzik, egzemę i odleżyny. Kosmetyki odbudowują zniszczoną skórę, regenerują i działają zapobiegawczo. Posiadamy serię kosmetyków specjalistycznych, jak i codziennych, dla tych, którzy szukają nawilżenia i ulgi dla suchej skóry. Oprócz pielęgnacyjnych właściwości, konopie świetnie sobie radzą z uśmieżaniem bólu. Specjalistyczne maści chłodzące lub rozgrzewające idealnie sprawdzą się przy bólach mięśniowych lub stawowo-kostnych. 

 

Czy maść konopna działa?

Istnieje wiele prac naukowych potwierdzających korzystne działanie oleju konopnego na ludzką skórę. Jednak to co wiele osób interesuje najbardziej to czy maść konopna faktycznie posiada działanie przeciwbólowe. Wiele osób zmaga się z miejscowymi lub przewlekłymi bólami, o róznych charakterze. W związku z tym zapotrzebowanie na naturalne produktu, które potrafią skutecznie uśmieżyć ból, jest znaczące. Na szczęscie maści na bazie oleju konopnego, z dodatkie CBD się bronią i w pracach naukowych jak i empirycznych doznaniach osób je stosujących. Dlatego też możemy z pełną świadomością potwierdzieć, że maść konopna CBD, którą dostaną Państwo u nas w kilku wariantach jest skuteczna i może pomóc w dolegliwościach bólowych.

bottom of page
</