top of page

Dziękujemy za zaufanie!

Geneza Hemplandu, czyli miejsca, w którym cały asortyment stanowią produkty konopne, sięga roku 2015. To właśnie w tym roku została otwarta kraina żywności pochodzenia roślinnego - Vegananda. Było to pierwsze w pełni roślinne miejsce w Szczecinie. Już od samego początku w ofercie sklepu pojawiały się pojedyncze produkty konopne takie jak herbaty, słodycze, nasiona i makarony. Przełomowym momentem było nawiązanie kontaktu z pewną Panią doktor z pod Wrocławia, która opowiedziała nam o swoich badaniach nad skutecznością olejku CBD (w tamtym czasie jeszcze bardzo mało znanego) w leczeniu raka prostaty u mężczyzn. Od tamtej pory, ze względu na rosnące zainteresowanie produktami z CBD, jak i informacjami do nas docierającymi na temat bardzo szerokiego zastosowania tejże substancji w leczeniu i zapobieganiu wielu chorób cywilizacyjnych, zaczęliśmy się specjalizować w temacie konopi, ponieważ widzieliśmy efekty u klientów, którym polecaliśmy olejki CBD.

Od tamtej pory minęło dużo czasu. Nasza działalność rozwija się w tempie w jakim rośnie nasza wiedza i doświadczenie.

W lipcu 2019 roku, postanowiliśmy otworzyć drugi punkt stacjonarny - Hempland aby móc docierać do szerszego grona osób, tym samym w dalszym ciągu, konsekwentnie uświadamiać ludzi i propagować wiedzę na temat konopi i CBD. Ogromną przyjemnością, wręcz powołaniem dla nas jest pomaganie ludziom. Dużo łatwiej jest nam osiągać te efekty, posiadając narzedzie jakim są konopie.

Kontaktując się z nami trafią Państwo na wykwalifikowanych ludzi, pełnych zapału do pomagania. W naszym zespole są doradcy żywieniowy, dietetycy, trenerzy personalni oraz pasjonaci naturalnych sposobów profilaktyki i zdrowe trybu życia. Z ogromą przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

bottom of page